Czy chcesz Polaków w Unii?

Rok 2015. Wyobraź sobie, że Polska dopiero stara się o przyjęcie do Unii Europejskiej.

Juz? No to zobacz…


Oto wpis, który z szybkością błyskawicy roznosi się po fejsie. Jest tłumaczony na wszystkie oficjalne języki Unii oraz kilka nieoficjalnych. Każde udostępnienie zbiera setki lajków.

Stop Polakom w Unii!

Europejskie władze chcą wydać zgodę na przyjęcie do Unii kraju, który tu zupełnie nie pasuje – Polski. Zanim odezwie się chór politycznie poprawnych pożytecznych idiotów, który twierdzi, że to tacy sami ludzie jak my – kilka faktów.

Polacy nie potrafią się zasymilować.

Popatrzcie na te grupki nielegalnych imigrantów, które siedzą juz u nas. Zawsze razem, zawsze w jakiejś norze. Mówią tylko po polsku, czytają polską prasę, oglądają polską telewizję, kupują polskie książki. Nie chodzą do kin i teatrów. Nie chcą nawet poznać naszej kultury. Jeśli nie wierzycie, zobaczcie, co się dzieje w Stanach. Tam są całe polskie dzielnice, z polskimi sklepami, polskimi szyldami i oczywiście polskim kościołem. W którym polski ksiądz mówi nie wiadomo o czym.

Polacy to sami pijacy.

Spójrzcie tylko na statystyki. Polacy piją najwięcej, Polacy piją mocne alkohole, Polacy jak się upiją, robią się agresywni. Polacy mają możliwość wypić więcej, niż wynosi dawka śmiertelna. Jeśli macie jakichś polskich znajomych na fejsie, to pewnie wiecie, że uwielbiają się przechwalać tym, jak dużo wypili w ostatni weekend i ile mogą wypić. Ale to jeszcze nic – nie dość, że każdy Polak pije, to jeszcze prowadzi po pijaku. I wtedy powoduje śmiertelne wypadki. Zobaczcie tylko na wiadomości z Polski, w których co chwilę pokazane są wypadki spowodowane przez pijanych kierowców. Chcecie tego na naszych drogach?

Polacy nie szanują kobiet

W Polsce kobiety nie są szanowane. Wystarczy posłuchać tego, co mówią najpopularniejsi polscy politycy. Jeden z nich, cieszący się niesłabnącą popularnością w sieci, uważa kobiety za głupsze od mężczyzn, a mimo tego ma rzeszę wiernych wyznawców. Inny, będący czarnym koniem ostatnich wyborów prezydenckich, bezczelnie gapił się w dekolt jednej dziennikarki. No i jest jeszcze jeden popularny publicysta i pisarz, który wprost napisał na Twitterze, że każdy Polak wykorzystał kobietę po pijaku (a wiadomo, że piją tam wszyscy). Polacy po przyjęciu do Unii z pewnością nie będą potrafili uszanować Europejek, a na dodatek będą stanowili dla nich ciągłe zagrożenie w związku ze swoim pijaństwem.

Polacy nas zaleją demograficznie

To pewne – każda polska rodzina ma kilkoro dzieci. Dwójka nie jest tam popularna. Jeden z popularniejszych i często cytowanych publicystów ma piątkę! Poza tym wiadomo, że jak Polak, to katolik, a zatem nie stosuje antykoncepcji i stąd Polacy mnożą się na potęgę. Mają też z tego wymierne korzyści, bo Polska płaci za urodzenie dziecka (tak, tak – polski rząd chce, aby Polaków było jak najwięcej i aby Polacy zalali Unię). Jeśli rodzice czują, że z dziecka nie będzie pożytku, często zabijają je poprzez zakopanie w beczce po kapuście lub wyrzucenie z kocyka.

Jeśli nie chcesz mieć w Europie wielodzietnej, pijanej i nieasymilujacej się grupy, powiedz Polakom głośne NIE i udostępnij ten wpis.


Bzdury? Oczywiście. Operowanie wyrwanymi z kontekstu faktami? Jak najbardziej. Przeszczepianie na całą społeczność słów i zachowań hałaśliwej mniejszości? No pewnie.

Taki tekst mógłby wrzucić na fejsa tylko ktoś wyjątkowo nierozgarnięty albo o złej woli.

Podobnie jak teksty o tym, że wszyscy muzułmanie to terroryści, że każda muzułmańska rodzina jest rodziną wielodzietną, że muzułmanie się nie potrafią zasymilować, a brednie kilku radykalnych imamów są wykładnią całego islamu.

 

Jeśli podobał Ci się ten tekst, polub mnie na Facebooku!