MVMT – mój nowy, fajny zegarek

Jeśli ktoś twierdzi, że blogerzy nie napędzają sprzedaży, to chyba jest Jonem Snow. I nic nie wie.

Kilka tygodni temu Paweł Opydo na swoim blogu i fejsie pochwalił się nowym zegarkiem. I powiedział, gdzie można go dostać. To wszystko. Namówił mnie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OK, może nie do końca to wszystko. Od kliku miesięcy szukałem nowego zegarka. Nie, żeby coś było nie tak ze starym, ale trochę to słabe mieć tylko dwa zegarki, z czego oba na bransolecie. Stąd decyzja, aby kupić coś nowego, na pasku.

Zegarki MVMT, które polecał Paweł, w pierwszej chwili nie zbliżały się nawet do tego, czego szukałem. Ale gdy kilka chwil minęło, stwierdziłem, że to jest to. I nie wahając się ani chwili – kupiłem jeden z nich. Czarna koperta z czarnym, skórzanym paskiem. A dziś zachęcam tych z Was, którzy szukają prostego, eleganckiego zegarka, abyście poszli w moje ślady.

Co trzeba wiedzieć o zegarku MVMT? To proste:

  • pokazują godzinę i datę – to wszystko,
  • występują w wersji z paskiem i bransoletą,
  • cena – około 100 USD,
  • wodoszczelność do 3 ATM,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • średnica koperty: 45 mm,
  • grubość koperty: 9 mm,
  • pasek ma 24 cm i jest wykonany z prawdziwej skóry, od klamry do najdalszej dziurki jest ok. 21,5 cm, do najbliższej: ok. 16,5 cm,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • zasilany baterią.

To nie jest wymyślny gadżet. Nie ma laserów, blututa i nie pokazuje pogody w Singapurze. Ale nie wygląda jak zegarek kupiony w kiosku na dworcu, nie przytłacza noszącego jak modele niektórych marek (tak, Diesel, o tobie mowa), nie jest za ciężki i fajnie się prezentuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trzeba dodać jeszcze dwa detale. Wysyłka jest darmowa i choć producent zastrzega sobie, że może trwać do 10 dni – u mnie trwała 3. W tym czasie zegarek przebył drogę z West Philadelphia (born and raised… nie mogłem się powstrzymać) i trafił do mnie, zapakowany w eleganckie etui. Ale zanim to się stało, musiałem uiścić u kuriera 72 PLN opłaty celnej.

Aha, moim zdaniem damska kolekcja nie jest taka fajna, jak męska. Ale to kwestia gustu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skoro sam uległem reklamie blogerskiej, to może i Wy się skusicie. Jeśli szukacie dobrego, eleganckiego zegarka w niezbyt wysokiej cenie, to MVMT jest świetnym wyborem. A jeśli chcecie kupić je 15% taniej, to skorzystajcie z tego linku. Wy dostaniecie zniżkę, a mi producent przyzna bonus na kolejny zakup. Którego pewnie dokonam, bo te zegarki są autentycznie fajne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A przy najbliższym spotkaniu wszyscy będziemy mieć to samo na nadgarstku.

Jeśli macie jakieś pytania – to śmiało. Ale stosunek jakości do ceny jest tu rewelacyjny, więc możecie się nie wahać z zakupem.

Jeśli podobał Ci się ten tekst, polub mnie na Facebooku!