Kilka zmian na blogu

Zmieniłem kilka rzeczy w wyglądzie tego bloga – niby to tylko kosmetyka, ale zawsze to kolejny krok na ścieżce ku doskonałości:) Zatem w telegraficznym skrócie – co nowego?
  • U góry, po prawej stronie, widać ładną, niebieską ikonę dla źródła RSS – oraz niebieski (a nie jak poprzednio – czerwony) licznik subskrybentów: u mnie te dwie ikony zachodzą na siebie w ciekawy i zaplanowany (serio) sposób, dajcie znak, jak to się u Was wyświetla – nie rozjeżdża się? Powinno być mniej więcej pośrodku wklejki Blipa.
  • Dodałem garść nowych linków do moich profili tu i ówdzie w sieci – to te ikony pod wklejką pokazującą moje statusy na Blipie. Zmieniłem też wygląd ikon, teraz są nieco większe (gdy przybędą następne, najwyżej je nieco zmniejszę) i sympatyczniej wyglądają (ale to moje prywatne odczucie…).
  • Pod postami jest “ocena gwiazdkowa” – można, za pomocą gwiazdek, ocenić każdy wpis. Dajcie znać, czy coś takiego Wam się podoba…
  • Podobnie pod postami jest krótka ankieta “Co sądzisz o tym wpisie” – póki co są trzy możliwości (mądrze prawi, głupoty, przyda mi się). Podobnie jak powyżej – liczę na odzew i sugestie w sprawie tego gadżetu.

No proszę, cztery drobne zmiany, a jak ładnie:) Mam oczywiście plany, co jeszcze można zmienić – i tu zwracam się też do Was. Moje umiejętności w zakresie tworzenia stron są mizerne – dlatego jeśli możecie w czymś pomóc, pomóc radą lub linkiem…będę wdzięczny.
Co jeszcze chcę tu dodać?

  • Pod wklejką z siecią znajomych Google dodać podobne wklejki z Facebooka i MyBlogLog (widziałem u innych takie, ale muszę poszukać, skąd się takie wklejki biorą)(MyBlogLog już dodałem, możecie się zapisywać).
  • Przycisk “Wykop to”, “Dodaj do Delicious” itp pod każdym postem (jak to się robi – jeszcze nie wiem…).
  • Reorganizacja reklam – zmniejszenie jednostek od Google (a właśnie, na ile Wam przeszkadzają) oraz dodanie reklam AdTaily.
  • Ostatnio w Bloggerze pojawiła się możliwość dzielenia wpisu na wstęp i rozwinięcie – może zacznę to wykorzystywać? Przy dłuższych wpisach… (jeśli się pojawią).

No i oczywiście wszystko, co mi przyjdzie do głowy. A Wy – macie jakieś sugestie? Coś dodać, zabrać, przyciąć, poszerzyć, przemalować, rozbudować, pokolorować…
Napiszcie w komentarzach.
Foto: Flickr, autor: dullhunk, licencja CC.

Jeśli podobał Ci się ten tekst, polub mnie na Facebooku!